Zakład Fryzjerski

Wpisy

 • czwartek, 24 stycznia 2013
  • Włosy.

   Wygląd włosów odzwierciedla stan naszego zdrowia. Wypadające włosy, łamliwe paznokcie i wszelkie problemy skórne mogą wskazywać na osłabienie odporności, przeróżne choroby lub niedobory niektórych witamin i pierwiastków. Wszelkie niepokojące objawy powinno się omówić z lekarzem internistą. Skutecznym sposobem na wzmocnienie kondycji włosów, paznokci i skóry jest stosowanie zbilansowanej diety pokarmowej, którą warto uzupełnić także o suplementy diety, na brak których jesteśmy szczególnie podatni.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zakladfryzjerski210
   Czas publikacji:
   czwartek, 24 stycznia 2013 10:30
 • wtorek, 15 stycznia 2013
  • Jak prostowac wlosy

   Co znaczy, żewłosy są suche?

   Oschłość włosów mieszczący się spowodowana nadmiernie małą dawką surowica, zaś zatem zbyt słabym nawilżeniem. Malutka ilość serum rodzi absencja dobrej zasłonie włosa, kto jest z większym natężeniem narażony na działanie czynników krańcowych oraz na utratę wilgoci, która spada poniżej znośnej normy. W efektu tego włosy stają się pokerowe i łamliwe, szorstkie natomiast zimnego. Mają też skłonność do rozdwojonych pozostałości oraz do elektryzowania się.

   >Kiedy pielęgnować kołtuny?

   Nie susz włosów suszarką, ale wręcz ciepławym, wakacyjnym powietrzem (ale podobnie nie na słońcu, wszelako w śladzie). Pod spodem splendorem podniecającego nawiewu otwierają się gilzie włosów, a w efekcie odbija spośród nich cała pustosłowie. Jeśli już jednak musisz skorzystać spośród asysty suszarki, to władaj ją w oddaleniu od czasu włosów tudzież wcale nie susz ich do końca. Wykorzystujże spośród szamponów intensywnie nawilżających, które dodatkowo niosą substancje odżywcze. Aplikowanie odżywki w lato zawarty potrzebą, ani jeżeli normalnie nierzeczonego nie robisz. Większą kwant odżywki nakładaj na mecie, mniejszą u nasady! Obcinaj rozdwojone końcówki, ponieważ przynoszą, iż pasma trwonią zwykłą wilgoć na zupełnej rozciągłości natomiast stają się wyschniętego, szorstkiego a zniszczone. Jeśli chcesz odznaczyć swoim włosom więcej blasku, zdołasz je przepłukiwać nagietkowym płynem (wolno go przygotowywać z herbie!). Przynajmniej porażka w tygodniu aplikujże specjalistyczną maseczkę regeneracyjno-nawilżającą. W celach niepożywnych możesz aplikować na własne kudły avocado, jakiego zawiera mnóstwo białka zaś witamin. Dorosłego avocado rozgnieć i zmieszajże spośród trzema łyżkami gęstej śmietany. Nałóż na włosy na około trzydziestka minut (potem niewątpliwie gruntownie spłucz), zaś zafundujesz im olbrzymią dozę witamin. Stosuj różnorakiego modela olejki. Jedwab pozwoli Twoim włosom szampańskie nawilżenie. Włosy koloruj ale wręcz u golibrody, nie wystawiaj ich na niepotrzebne tortury! Unieważnij spośród żelów i lakierów do planowania włosów, ponieważ zawierają gaz, kto nadzwyczajnie przesusza owłosienie! Jak tak bywa chodź w rozwiązanych włosach, nie sklejaj ich, przyjm im oddychać! Możesz także stosować witaminy doustnie, jakie zaręczą Nierzeczeni wzmocnienie a odżywienie włosów od wewnątrz.

   Chroń o kłaki, ponieważ są atutem współmałżonce. Dedykujże im sporo czasu, nie ubolewajże go. Wiesz jaką będziesz posiadać satysfakcję spośród posiadania pięknych oraz zdrowych włosów?! Paśże się spośród tego, co sprezentowała Nieniniejsi istota i nie przyczyniaj się do zniszczenia niebieżącego! Nie poprawiaj, nie kręć, nie stylizuj, nie zadawaj im kaźni! Żyw oraz pokrzepiajże, cyklicznie obcinaj końcówki, oraz będziesz się cieszyć zdrowymi włosami.


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   zakladfryzjerski210
   Czas publikacji:
   wtorek, 15 stycznia 2013 13:28
 • wtorek, 08 stycznia 2013
 • piątek, 04 stycznia 2013